Hvězda přání

Všichni máme spoustu přání a myslím, že je těžké najít někoho, kdo by žádné neměl. Někomu se splní na počkání a jinému to někdy vázne a táhne se “jak týden před výplatou”. Pokud se Vám vaše přání ne a ne splnit, zkuste mu jít více naproti a udělat kroky k jejich uskutečnění.


Odvysílali jsme nový webinář HVĚZDA PŘÁNÍ a nyní si můžete zakoupit přístup k záznamu.


Po zaplacení objednávky, vám přijdou do mailu přístupové údaje do stránky On-line workshopy a webináře, kde je záznam uložený a bude trvale k dispozici.

Pojďte si nakreslit svou hvězdu přání, pěkně krok za krokem a vytvořit si pro splnění svých přání lepší podmínky pomocí NEMMO.

Webinář bude dlouhý více než dvě hodinky, tak si pro sebe najděte čas.

V průběhu webináře jsem odpovídala na různé dotazy ohledně kreslení hvězdy přání, a tak jsou tam i užitečné rady a tipy 🙂

K záznamu webináře je potřeba si nejdříve zajistit přístup přes některé tlačítko níže.

Po uhrazení a spárování platby vám do mailu přijde potvrzení a přijdou vám i přihlašovací údaje do stránky On-line workshopy a webináře.

Zkontrolujte prosím i složku spam. Potom se už můžete přihlásit do stránky On-line workshopy a webináře, kde bude záznam uložený a navíc si tam můžete prohlédnout záznamy zdarma.

Co bude na kreslení Hvězdy přání potřeba?

Připravte si čtvrtku A4 (případně obyč. papír) a nějaké pastelky nebo voskovky či progressa, a mějte po ruce i obyčejnou tužku, gumu, černý tenký a silný fix.


Tento záznam webináře (NEMMO workshop) má hodnotu 700,-Kč (29Eur). Nyní ho ještě můžete získat za extra zvýhodněnou “sváteční” cenu 77,-Kč (3 Eura)


A jak webinář Hvězda přání vnímali účastníci v loni?


Pokud máte raději osobní setkání, další možností je individuální NEMMO koučink.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách, v on-line vysílání či video-workshopech najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!