Galerie a reference

Děkuji za tuto fenomenální techniku. Na začátku kreslení obrázku jsem myslela, že to nezvládnu a co to vůbec dělám? Jak mi může kreslení pomoct? Nechápala jsem to, ale malovala jeden obrázek za druhým a měnila si svůj pohled na svět. A zázrak se stal skutečností. Deprese jsou pryč. Bolesti hlavy jsou pryč. Už neberu žádné prášky na bolest. Mám ještě hodně co řešit, ale už zase mohu něco dělat a necítit se jako lazar. Věro děkuji a těším se až se zase uvidíme 🙂 Petra M.

Jsem moc spokojená a jsem ráda, že jsem tuhle techniku objevila. Vždy, když se objeví nějaký problém, namaluju si na to obrázek, zklidním se a vše se tak nějak samo vyřeší a mně strašně baví pozorovat, jak se to samo stane. Hana.H.

Nemohla jsem vystát svou dceru. Už jsem udělala co jsem mohla, různé kurzy asertivity, regrese, navštěvy u psychologa a nic moc nepomohlo. Dcera se mnou nikam nechtěla, že prý problém nemá… Na kurzu jsem si namalovala jeden obrázek na vyřešení našeho vztahu a několik dní po kurzu jsem ohromená. Najednou jsme spolu mohly mluvil, aniž jsme se pohádaly, začala mi pomáhat v kuchyni. Dokonce si se mnou nakreslila jeden obrázek! To bylo ještě před několika týdny nemyslitelné. Někdy si připadám jako ve snu 🙂 Těším se na další den a moc mě baví pozorovat jak se obě měníme. Věrko, moc moc děkuji za naučení této techniky. Jana S.

Věro děkuji! Až doposud jsem se potýkal s tím, že mi stále něco padá z rukou a stále jsem trpěl na nějaké menší úrazy. Až nyní začínám chápat tu sílu podvědomí a jsem šťastný, za ty změny k lepšímu. Ještě jednou díky a určitě Tě zase někdy rád uvidím. Jiří R.

Neskutečné jak rychle mě přestala bolet hlava a rameno. Je to opravdu síla a tobě Věrko děkuji, jsi skvělá lektorka a jak to všechno umíš vysvětlit, ty příběhy a tak. Zkrátka děkuji za to, že jsi a děkuji za naučení skvělé techniky, jak si vyčistit hlavu od špatných myšlenek. Ahoj Jana K.

Téměř pokaždé, když jsem si něco půjčil, tak se mi to rozbilo a než jsem to vrátil, musel jsem opravovat. Ať to bylo, auto, svářečka nebo vrtačka. A stávalo se mi to i s novým nářadím. Nechápal, jsem proč se mi tohle děje. Při malování obrázku pod vedením Věry se mi začalo dělat jasno a najednou mi secvaklo a přišla myšlenka, “Vždyť já jsem přeci mechanik a opravář, vždyť to je přece můj účel něco opravovat, a když nebudou věci rozbité, co budu dělat?” Paradoxně se jako opravář už neživím, ale stále jsem to měl v hlavě, a tak jsem si nevědomky tvořil realitu, jakou jsem (ne)potřeboval. Je to už více než tři měsíce a už jsem si několikrát i ověřil, jestli změna k lepšímu opravdu nastala. Je to neskutečné, ale ano. Je neskutečné, jak může kreslení změnit myšlení k lepšímu. Určitě zase na kurz brzy přijdu, potřebuji si “vymalovat” lepší zdraví 😀 Díky Pavel Michalica :-). Ještě že to mám kousek 🙂

 

Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!