Rozloučení

SMRT. To je téma, které se v mnoha rovinách týká každého z nás a je v životě nevyhnutelná …, a ke smrti patří i rozloučení.


ROZLOUČENÍ je jeden z nejvíce emočních NEMMO workshopů jaký jsem kdy vytvořila a sama jsem si jím velmi pomohla rozloučit se se svým dědečkem, který odešel moc brzy, ještě v mém dospívání, kdy pro mě byl vším.

A také jsem se prostřednictvím “Rozloučení” dokázala po dlouhé době vyrovnat se ztrátou a rozloučit se se svým nenarozeným dítětem a milovanou fenkou Chelsee. Vše to bylo emočně velmi silné, stále to bylo “se mnou” a bolelo to.


Každý z nás je jiná bytost a každý svou ztrátu vnímá jinak a jinak se s ní i vyrovnává. U většiny je to rána co se nikdy nezahojí a vlastně člověka ovlivňuje v životě i nadále, kdy mohou přicházet i výčitky a obviňování sebe sama, za to, že nestihl říct co měl na srdci – nestihl se rozloučit, omluvit, poděkovat …

Je důležité si uvědomit, že vyrovnávání se se ztrátou je proces a může trvat různou dobu. Je normální cítit se smutný, zmatený nebo vzteklý po dlouhou dobu po smrti blízké osoby.

To však neznamená, že smutkem musíme zůstat navždy zavaleni. Jste tu abyste žili, a svůj život si užívali v radosti a štěstí.

ROZLOUČENÍ se dá použít na spousty případů a nemusí jít zrovna o osobu pro Vás blízkou. Rozloučit se můžete i se zvířátkem, které Vás provázelo vaším životem a bylo členem rodiny.

Pokud Vám bude po absolvování NEMMO workshopu “Rozloučení” připadat, že Vám stále “něco” schází, přečtěte si o workshopu Květ Duše.

Příprava na workshop není vůbec složitá a není zapotřebí mít kreslící nebo kreativní talent. Vše zvládnete pěkně krok za krokem.

 • Chtít vzepřít se možnému přesvědčení “Neumím kreslit!”
 • PC nebo notebook s přístupem na internet.
 • bílý papír A4, černá tenký fix (šířka čáry 0,5 mm/1 mm).
 • silnější černý permanentní fix, barevné pastelky (voskovky či progressa), ořezávátko.
 • dostatek času a klidu pro sebe – workshop může trvat i dvě a půl hodinky.

Navíc se můžete těšit na:

 • Inspiraci – Při kreslení se může objevit nadšení a inspirativní nápady, které vás pozitivně popostrčí.
 • Inovaci – Staré myšlenkové vzorce jsou narušeny, objevují se nové vzorce a souvislosti a tvoří ideální živnou půdu pro inovace.
 • Jasnost – obrázek řekne více než 1000 slov . Uvědomíte si, o co jde, i když to nedokážete vyjádřit slovy.
 • Všímavost – Kreslení vám umožňuje ponořit se do tady a teď a vědomě se zapojit do svých pocitů, myšlenek a tělesných vjemů.
 • Kreativitu – (znovu)objevujete svou vlastní kreativitu a zažijete při kreslení pohodu a klid.
 • Sebeurčení – S tužkou ve vlastní ruce jste vždy schopni udělat něco dobrého pro sebe, nezávisle na někom jiném.

A jak to vidí účastníci NEMMO workshopů a webinářů?

Rozlučte se, zpracujte si a vyřešte své ztráty, bolesti, žal a nevyřčené věty mezi Vámi a zesnulým nebo nenarozeným. Ano, i s nenarozeným to jde. Měli jste mezi sebou silné pouto a tato ztráta je velmi silná a ovlivňující.

K video-workshopu Rozloučení budete mít trvalý přístup v členské sekci zde na stránkách NEMMO.cz.

Zde si můžete vybrat zda chcete platit v korunách nebo eurech.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.


Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Chcete si zakoupit přístupy k více video-workshopům a záznamům z webinářů najednou?

Nemáte jistotu, který z workshopů je pro Vás nejvhodnější nebo máte raději osobní setkání, tak další možností je individuální NEMMO koučink s Věrkou.


Vyloučení odpovědnosti: Pokud zde na stránkách, v on-line vysílání či video-workshopech najdete zdravotní témata a doporučené přístupy, tak vězte, že nemohou být náhradou za odborné zdravotní vyšetření. Pro stanovení zdravotních závěrů je třeba obrátit se na ošetřujícího lékaře!